Chińskie przygotowania

Od czasu kupienia przez nas biletów do Chin minęło przeszło 6 miesięcy, szmat czasu. Praktycznie cały urlop zarezerwowaliśmy na ten wyjazd, tak więc podróżniczo przez ten czas było u nas trochę krucho. Jednodniowe wycieczki w góry, dwa weekendy spędzone po drugiej stronie Irlandii, niby coś a jednak odczuwało się lekki spadek formy psychicznej. 
W wolnych chwilach, które mieliśmy pod dostatkiem podróżowaliśmy palcem po mapie, przygotowując się mniej lub bardziej do naszego upragnionego urlopu. Daniel oddał się lekturze przewodników, ja blogów o Chinach takich jak pojechana.pl, www.chiny-info.pl i książek autorstwa innych osób podróżujących po Państwie Środka.


Okazuje się, że te pół roku minęło bardzo szybko (jakby to mama L. powiedziała, „zleciało jak z bicza strzelił”) i już za krótką chwilę startujemy. Pakowanie, drukowanie, potwierdzanie, sprawdzanie… znajomy ucisk ekscytacji w dołku powrócił. 

Uzbrojeni w wiedzę blogowo-książkowo-przewodnikową, wiedząc, że nic nie wiemy, wyruszamy. 

Życzcie nam powodzenia, trzymajcie kciuki i bądźcie z nami. Jeżeli tylko Chiński Mur Ogniowy nam pozwoli, będziemy na bieżąco opowiadać Wam o naszych przygodach.

Do przeczytania!

4 myśli w temacie “Chińskie przygotowania

  1. My też mamy nadzieję, że ta podróż będzie ciekawa, zaskakująca i z chęcią będziemy ją wspominać. A co do podróży do Azji to wszystko przed Tobą, jeżeli o tym marzysz to wcześniej czy później te marzenia mogą się spełnić 🙂 Pozdrawiamy

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: